150 грн. за добу
забронювати
Забронювати

Кожен із нас бажає залишитись у формі навіть тоді, коли відправляється на відпочинок. Хостел «Гуртожиток» пропонує вам не лише насолодитись первозданною красою карпатського краю, оздоровитись, подихати гірським повітрям, а й сумістити свою відпустку з тим, щоб відвідати наш тренажерний зал в Яблуниці.

Поєднання фізичних навантажень та максимального релаксу

Щоб завжди підтримувати свою фізичну форму, слід постійно працювати над собою. І навіть під час відпустки, коли так хочеться лише відпочивати, слід виділити хвилинку для відвідування спортзалу. У нас ви зможете займатись у потрібному та звичному для вас ритмі. Цьому сприятиме сучасне обладнання для силового та кардіо навантаження.

Наш тренажерний зал в Буковелі забезпечить відмінний тонус м’язів, допоможе позбутись проблемних зон та максимально покращить контури тіла. Щоб результат був очевидний, потрібно поєднувати корисні заняття на тренажерах та різні вправи з вільними вагами. В будь-якому випадку, відвідування залу повинно приносити лише позитивні емоції. Наші досвідчені тренери допоможуть вам досягти мети та підтримувати ідеальну форму під час відпочинку в нашому хостелі.

тренажерний зал хостел буковель
тренажерний зал хостел
тренажерний зал буковель