150 грн. за добу
забронювати
Забронювати

Сауна – це ідеальне місце, де можна гарно відпочити та неординарно відсвяткувати важливу дату в компанії друзів. Саме таку розвагу пропонує вам хостел «Гуртожиток».

За допомогою фінської лазні можна оздоровитись, очистити свій організм, покращити імунітет і позбавитись від стресу. Після такої процедури ви відчуєте себе оновленим та бадьорим.

Сауна в Яблуниці: особливості фінської бані

Наша сауна в Яблуниці передбачає температуру повітря близько 120°С при вологості 5-7%. Рівномірне та інтенсивне прогрівання тіла, його подальше охолодження під час водних процедур тренує центральну нервову систему, терморецептори шкіри, капіляри, центри терморегуляції та потові залози. Висока температура благотворно вливає на обмін речовин і кровообіг.

В чому ж секрет сучасної сауни? В особливому мікрокліматі, який створюється в приміщенні за допомогою спеціальної конструкції печі. Тому ванна, навіть сама гарна та сучасна, просто не в змозі замінити справжню лазню. А великий басейн дозволить зняти втому та максимально поліпшити тонус м’язів.

Сауна (Буковель) в нашому «Гуртожитку» – це аромат нагрітої деревини та золотисте сяйво колод, легкий жар парної та релаксуючий комфорт для кожного гостя нашого хостелу.

сауна хостел яблуниця
сауна хостел яблуниця
сауна