150 грн. за добу
забронювати
Забронювати
Рибалка в Карпатах
Риболовля в Яблуниці

Скільки позитивних емоцій викликає у більшості людей риболовля в Карпатах! Адже це і улюблене заняття, і милування мальовничими пейзажами, і спілкування із друзями, і максимальний відпочинок від повсякденної суєти. Хто бажає віднайти відраду в царстві природи, завітайте в хостел «Гуртожиток».

Вдалий улов

Карпатський край славиться не лише своїм неперевершеним гірським повітрям та унікальними ландшафтами, а й великою кількістю чистих озер та рік. Не так давно з’явилась можливість порибалити в Буковелі, саме там в озеро влітку запускають форель, яку вирощують на форелевому господарстві.

Спійманий трофей можна випустити назад у воду або забрати із собою за окрему плату. Якщо у вас немає риболовецького знаряддя, то у нас ви зможете орендувати вудку. Вдала рибалка в Яблуниці принесе максимум задоволення відпочивальникам, а з порожніми руками звідси просто не їдуть!

Корисне хобі

Рибалка в Карпатах принесе справжню насолоду, заспокоїть та допоможе розслабитись. Адже чисті водойми та ліси благотворно впливають на здоров’я людини. Під час такого заняття відновлюється імунна, нервова та серцево-судинна системи організму.

Перебуваючи на свіжому повітрі, ми зміцнюємо свій емоційний фон. Під час риболовлі активно працюють всі групи м’язів, вони наповнюються киснем та очищаються. Адже людина ходить, рухає руками, присідає, а рибалка в човні допоможе також зміцнити серце.

Ми пропонуємо вам комфортні умови, щоб кожен із відпочивальників отримав максимум задоволення від улюбленої справи. Порибалити ви зможете як на самоті, так і в компанії друзів або родини. І пам’ятайте, що зимові Карпати – це справжній рай для сноубордистов та лижників, а от влітку тут можна сповна насолодитись риболовлею та поспілкуватись з природою.