150 грн. за добу
забронювати
Забронювати

Якщо ви віддаєте перевагу активному відпочинку, то вам обов’язково потрібно завітати в хостел «Гуртожиток»! Ми пропонуємо вам кінні прогулянки в горах Карпати, які не залишать нікого байдужим.

Коні – дуже віддані та красиві тварини. Спілкуючись з ними, людина збагачується позитивними емоціями, яких так не вистачає в повсякденному житті. Прогулянки на конях (Буковель) подарують максимальний запас енергії та легкості.

Відпочинок та оздоровлення

Верхова їзда на конях в Карпатах на свіжому повітрі має оздоровлюючий вплив на відпочивальників, адже допомагає зняти стрес та забути про проблеми та повсякденні справи. Така прогулянка благотворно впливає на нервову, травну та дихальну системи, покращує кровообіг. Спокійна верхова їзда задіє всі групи м’язів, правильно навантажить суглоби та хребет.

Професійні інструктори допоможуть всім бажаючим, не дивлячись на рівень вашої підготовки. При необхідності вони навчать правильно поводитись з твариною та почувати себе впевнено в сідлі.

Верхова їзда Карпатами з інструктором – це дуже популярний вид відпочинку, тому багато туристів приїжджають в хостел «Гуртожиток» не лише насолодитись унікальною природою, а й покататися на конях (Буковель).

Знайомство з «гуцуликом»

Кінні прогулянки (Буковель) – це унікальна можливість познайомитись з «гуцуликом». Гірська порода домашніх коней отримала статус реліктової породи та була взята під охорону. Це універсальні тварини з м’яким та врівноваженим характером, які ідеально підходять і для упряжі, і для верхової їзди. Катання на конях в Буковелі дозволить отримати порцію адреналіну, насолоджуючись красою навколишніх ландшафтів. Кожен, хто поспілкується з новим чотириногим другом, запам’ятає цю подію на все життя та отримає душевний спокій на довгий час.

Катання на конях такої породи можливе навіть в випадку з недосвідченим вершником. Адже вони незворушні, надійні та терплячі. Гуцульський поні підходить для їзди не лише для дорослих, а й для дітвори.