150 грн. за добу
забронювати
Забронювати

Обожнюєте свободу та екстрим і хочете поєднати їх зі своїм відпочинком в горах, щоб від швидкості аж дух захоплювало? Не шукаєте легких шляхів як у житті, так і на відпочинку? Тоді ми раді запропонувати вам катання на квадроциклах. Карпати якнайкраще підходять для цієї, поки що нової для України, розваги.

Пройдуть там, де інші не зможуть

Подорож на квадроциклі Карпатами – це справжня пригода на лоні віковічних гір. Завдяки своїм технічним особливостям, квадроцикли здатні проходити такими шляхами, де не пройде жоден інший вид транспорту. Катання на цих всюдиходах дозволить поєднати насолоду від живописних карпатських пейзажів та дасть волю духу авантюризму у туристів-відчайдухів. Непрохідні гірські стежки, найкрутіші карпатські схили, найвільніші простори полонин – все це підкориться вам під час прогулянки на квадроциклах. Буковель і Яблуниця завжди радо зустрічають туристів, які готові до таких екстремальних звершень.

квадрацикли в хостелі
квадрацикли
квадрацикли

Подорожі на квадроциклах можуть відбуватись будь-якої пори року, а отже, коли б ви не зупинились в хостелі «Гуртожиток», цей вид розваги буде доступним вам.

Катання на квадроциклах в Карпатах. Безпека кожного маршруту

Всі маршрути, запропоновані для катання на квадроциклах в Яблуниці та Буковелі перевірені та на 100% безпечні. Наші гості самі обирають собі зручний час для подорожі та бажаний маршрут. Ви відпочиваєте й розважаєтесь саме тоді, коли ви того хочете.

Якщо ж нестримне бажання швидкості та адреналіну у вас переплітається зі страхом і ви ніколи не сідали за кермо такого всюдихода, ми також допоможемо вам. Досвідчений інструктор проконсультує з приводу керування квадроциклом і за необхідності буде супроводжувати вас під час поїздки, аби зменшити будь-які ризики та розвіяти ваш страх.

Ми надаємо прокат квадроциклів у Яблуниці, де зосереджений наш хостел. Але завжди раді бачити у себе і відпочивальників з гірськолижного курорту Буковель.

Віддайтесь швидкості та зловіть свободу!