150 грн. за добу
забронювати
Забронювати

Думаєте, що влітку відпочивати можна тільки на морі? Насправді, відпустка в горах здатна подарувати вам набагато більше приємних, незабутніх хвилин. Адже тут поєднується кристальне карпатське повітря з чистими гірськими водоймами. Зупинившись у нашому хостелі під час своєї літньої відпустки, ви маєте змогу не тільки насолоджуватись краєвидами Карпат за вікном, а й від душі відпочити на берегах унікального за своєю природою озера Молодості, яке знаходиться на території гірськолижного курорту Буковель.

Озеро-рекордсмен

Озеро Молодості – штучно створена водойма, офіційно визнана найбільшим штучним озером в Україні. Химерної форми, воно сягає глибини 8м, а чисті й завжди охайні пляжі простягаються вздовж берега на 2км! Вода в озері завжди чиста, а на території цілодобово чергує рятувальна служба.

Для зручності відпочивальників озеро Молодості розділене на декілька зон: зона для купання, зона атракціонів, а для найменших гостей окремо обладнаний відкритий дитячий басейн.

Для комфортного відпочинку кожен відпочивальник може знайти на території озера шезлонги, парасольки, матраци, купити рушники, купальні костюми, орендувати необхідні для плавання аксесуари.

Екстрим на воді

В зоні атракціонів зосереджені всі можливі водні екстремальні розваги. Якщо і ви не любити спокою навіть на воді, тоді можете обирати: водні лижі, катамарани, гідроцикли, дайвінг, вейкбординг та багато іншого.

Розваги в Буковелі
Розваги на озері
Буковель озеро