150 грн. за добу
забронювати
Забронювати
Футбольне поле в Яблуниці
Футбольне поле в Буковелі

Футбол люблять мільйони людей у всьому світі. Для багатьох з них цей вид спорту – не просто захоплення, а й спосіб життя. Тому, завітавши до хостелу «Гуртожиток», ви зможете із задоволенням ганяти м’яч весь свій вільний час.

Адже до послуг наших гостей футбольне поле в Яблуниці, яке вкрите штучною травою по всій його площі. М’яке, еластичне, безпечне та комфортне покриття дозволяє повноцінно відчувати смак гри та залишатись завжди в гарній фізичній формі.

Футбольне поле в Яблуниці – проведи час з користю!

Прихильники активного відпочинку просто не зможуть щоденно лежати, склавши руки. На нашому полі для міні-футболу ви зможете пограти з друзями, колегами або дітьми, адже ми створили всі необхідні для цього умови. Не залежно від того, хто перебуває в нашому хостелі: дорослі чи чергова зміна нашого літнього табору – всі отримають задоволення від футболу.

Відпочинок в хостелі «Гуртожиток» – це завжди весело, зручно та комфортно! Ні ви, ні ваші діти не будуть у нас нудьгувати, адже ми пропонуємо велику кількість варіантів для вашого дозвілля.