150 грн. за добу
забронювати
Забронювати
Дискотека в Яблуниці
Дискотека в Карпатах

Розваги відіграють особливу роль під час будь-якого відпочинку. І відпустка в Карпатах – не виняток. Не залежно від того, коли ви навідались до нашого мальовничого краю і зупинились в стінах хостелу «Гуртожиток», настає час, коли після активного відпочинку в горах хочеться відірватися на повну. Саме для вас наш хостел проводить запальні й веселі дискотеки! Найновіший музичний продукт та хіти минулих років, робота професійних ді-джеїв, сучасна музична апаратура, стильний диско-хол та надзвичайна атмосфера веселощів – все це чекає вас на кожній нашій вечірці!

Дискотека в Яблуниці – відпочинок у безпеці

Наша дискотека в Яблуниці збирає тільки гостей хостелу «Гуртожиток», тому не варто остерігатися непередбачуваних чи конфліктних ситуацій. Територія хостелу цілодобово охороняється, адже ми турбуємося про безпеку кожного нашого гостя та про те, аби під час свого відпочинку ви відчували себе по-справжньому вільними та залишались собою.

Наші вечірки – це не лише танці нон-стоп, а й справжній подарунок для тих, хто любить поспівати. Адже у нас регулярно проходять вечори караоке. «Гуртожиток» – це місце, де нікому не важливий рівень вашої вокальної майстерності. Для нас важливо, аби ви відривались і відпочивали душею, аби про кожну секунду вашого відпочинку в нашому хостелі у вас залишились найкращі спогади.