150 грн. за добу
забронювати
Забронювати

Розваги

У нас – завжди весело!

Якщо ви зупинились у нас веселою компанією, або ж просто обожнюєте яскраво та шумно проводити час, підготовані нами розваги – також для вас. Для любителів сучасної музики в танцювальному залі нашого хостелу постійно проходять запальні дискотеки.

В літній час наші відпочивальники мають змогу відпочивати на берегах найбільшої штучної водойми в країні – озера Молодості. Найчистіші води та найбільший вибір водних атракціонів – все це для вас!

А для тих, хто любить попарити кісточки, в нас працює сауна.

Активний відпочинок в Карпатах

Карпати – популярне місце для відпочинку. Ці місця цікаві по-своєму для кожного. Комусь цікавіше активний відпочинок в Буковелі. Іншим більше подобаються прогулянки лісом, купання в річках, споглядання навколишньої природи – величної в своїй красі. Розваги знайдуться на будь-який смак.

Карпатський регіон і, зокрема, Буковель – чудове місце для відпочинку. Тут є чим зайнятися в будь-яку пору року і кожен знайде собі заняття за своїм смаком. Крім розваг і туристичних маршрутів ця земля таїть в собі багато цікавого.

Якщо у вашому щільному графіку знайшлося віконце для відпочинку – ласкаво просимо до нас! Організуємо вам той відпочинок, про який ви давно мріяли.