150 грн. за добу
забронювати
Забронювати

Яремче – один із найвідоміших кліматичних курортів Західної України. Мальовниче гірське містечко зачаровує всіх своєю красою, а унікальний лікувальний клімат сприяє оздоровленню відпочивальників. Автобусний тур в Яремче – це найкращий варіант для того, щоб провести свою відпустку з максимальною користю.

Столиця Карпатського туризму

Туристична інфраструктура міста розвинена на належному рівні: тут є безліч трьох- та чотирьохзіркових готелів, сімейних хостелів та приватних садиб. Більшість санаторіїв мають загальнооздоровчий профіль, лікування та профілактика захворювань проходять в природничо-кліматичних умовах мінеральних вод та альпійського клімату.

Містечко славиться своїми архітектурними пам’ятками, що датуються ХVІІ ст.. Також прекрасним місцем для відпочинку та прогулянок вважається водоспад Гук.

Незважаючи на стрімкий розвиток туризму, в цьому регіоні збереглася автентичність. Місцеві жителі тут одягають вишиванки не для того, щоб розважити туристів, а тому, що це традиційний одяг. А на вулиці можна запросто зустріти людей верхи на конях, адже кінь для справжнього гуцула – основний засіб пересування.

краєвид
Буковель зимою
міст

Автобусні тури в Яремче користуються великою популярністю серед туристів, які бажають відпочити на екокурорті та повноцінно оздоровитись. Клімат Яремче сприяє нормалізації тиску, очищенню легенів, поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи.

Найцікавіше –поряд!

Під час екскурсії в Яремче можна відвідати такі місця:

  • Водоспад Пробий;
  • Пнівський замок;
  • Манявський скит;
  • Церква св. Петра і Павла;
  • Чоловічий монастир з унікальним іконостасом;
  • Вольєрне господарство;
  • Водоспад Двочі сльози;
  • Сувенірні ринки та ін..

Особливої уваги заслуговує стежка Довбуша, про яку існує багато легенд та історій. Маршрут прогулянки займає біля 5 годин, проте буде достатньо часу для того, щоб зробити гарні фотографії та відпочити. Крокуючи стежиною з багатовіковою історією, можна сповна насолодитись лісистими схилами та свіжим повітрям, насиченим запахом хвої.