150 грн. за добу
забронювати
Забронювати

Селище Ворохта, що знаходиться на Івано-Франківщині, вважається одним з найбільш вдалих місць в Прикарпатті для туризму, адже тут можна повноцінно відпочити всією сім’єю. Це відомий курорт, який щорічно збирає тисячі туристів не лише з України, а й з різних країн світу.

Автобусні тури в Ворохту можна замовляти в будь-яку пору року: і взимку, і влітку тут можна знайти заняття за смаком. Гірськолижний спорт, сноуборд, стрибки з трампліну, лижні гонки – зимова відпустка стане справжнім святом. Саме звідси краще всього починати своє сходження на Говерлу.

Краса Прикарпаття

Ворохта знаходиться на висоті 805 м над рівнем моря. Вперше про селище згадується ще в першій половині XIX століття. Місцеві жителі можуть розповісти легенду про назву населеного пункту. Солдат царської армії на прізвище Ворохта довгий час проживав в цій місцині. За його мудрість односельчани полюбили чоловіка, а після його смерті назвали в честь нього селище. Під час екскурсії в Ворохту можна почути безліч цікавих історій та легенд про цей мальовничий край.

Однією із визначних пам’яток природи вважається ріка Прут, що спадає вниз та покриває гірські породи. В каскад входить 6 неймовірних водоспадів, висота найбільшого з них сягає 12 м. Обираючи автобусний тур в Ворохту, слід обов’язково прогулятись біля озера Несамовите поблизу Чорногірського хребта. Водойма має льодовикове походження і підживлюється підземними водами та атмосферними опадами.

міст
річка в селище
селище

Гармонійне поєднання спокійного та активного відпочинку

Прикарпатські пейзажі – це дивовижне видовище, а у Ворохті можна насолодитись справжньою природною красою та гірським свіжим повітрям. Вас чекають цікаві піші прогулянки, а також збір цілющих трав, грибів та ягід. Відпочинок в цьому регіоні запам’ятається на довгий час.

Для туристів пропонуються цікаві екскурсійні маршрути по скелястим горам та полонинам. Також є можливість взимку покататися на снігоходах або запряжених санках, а влітку – замовити прогулянку на конях, квадроциклах, гірських велосипедах та позашляховиках.

Визначною пам’яткою Ворохти, яку варто обов’язково відвідати, вважається церква Різдва Богородиці. Це найдавніший храм Гуцульщини, звідки видно селище «як на долоні». Також слід звернути увагу на декоративну різьбу та оформлення будівель, що збереглися туту ще з ХІХ-ХХ ст.