150 грн. за добу
забронювати
Забронювати

Верховина – визнаний центр гуцульської культури, тому відвідати це чарівне містечко повинен кожен, хто приїздить в Карпати. Тим паче, що село Яблуниця, в якому розташований наш «Гуртожиток», від цього славетного містечка відділяють трохи більше 50 км. Тому автобусні тури в Верховину з Буковелю та Яблуниці ми організовуємо регулярно, в будь-яку пору року.

Природа Верховини

Містечко розкинулось на берегах бурхливого Чорного Черемошу – однієї з найбільш чарівних та непередбачуваних карпатських річок. Саме тому в Верховині набирає популярності рафтинг: туристи приїздять сюди, аби приборкати потік на байдарках, каяках та рафтах.

Гірські ліси багаті грибами та лісовими ягодами, тому, якщо наша з вами екскурсія у Верховину випаде на відповідний сезон, до костелу ви привезете повні кошики натуральних, екологічно чистих смаколиків.

Верховина Карпаты
селище Яблуниця
річка в Яблуниці

Вир емоцій та нових вражень

Культурний спадок, який зосереджений у Верховині, захоплює. Завітавши до цього мальовничого містечка з майже 600-літньою історією, який став батьківщиною легендарного хореографічного ансамблю «Черемош», ви зможете відвідати безліч історичних та культурних пам’яток. Серед них:

  • Музей гуцульської магії;
  • Історико-краєзнавчий музей Гуцульщини;
  • Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструменті Р. Кумлика;
  • Церква Успіння Пресвятої Богородиці;
  • Церква Святої Анни;
  • Церква Святого Юрія Побідоносця.

А всього за декілька кілометрів від Верховини, в селі Криворівня, знаходиться ще один надзвичайно цікавий музей, який ми просто зобов’язані вам показати. Мова йде про Музей фільму «Тіні забутих предків». Саме в цьому селі Сергій Параджанов знімав свій легендарний фільм, а в хаті, де проходили зйомки, нині зосереджений сам музей, присвячений цій культовій кінокартині.

Окрім знатних місць, екскурсія подарує ще надзвичайно теплі емоції, адже пройде в дружній атмосфері та в спілкуванні з добрими й гостинними місцевими жителями.