150 грн. за добу
забронювати
Забронювати

Відпочинок в Синяку – це чудова природа з гірськими ріками, незайманими лісами та чистим повітрям. Тут можна не тільки оздоровити своє тіло, але й відновити душевну гармонію. Адже саме в Закарпатті унікальна природа та цілющі «сині» води. Автобусні тури в Синяк – це прекрасна можливість насолодитись фітонцидами запашних трав, мальовничими краєвидами та поспілкуватись з цікавими людьми.

Історичні згадки про екокурорт

Синяцьке джерело вперше згадується в історичних документах ще в ХVIII столітті. Існує легенда, що в цій місцині вівчарі завжди випасали свою отару. Через певний період вони помітили, що худоба не хворіє, тому спробували й самі купатися в водоймі, після чого стали здоровими та бадьорими. З того часу Синяцьке озеро вважають цілющим, тому щороку сюди навідуються тисячі туристів з усього світу. На початку ХХ століття була збудована перша комфортабельна купальня, яку називають найстарішою здравницею Закарпаття.

Чому ж варто замовити автобусний тур в Синяк? Клімат там помірний, взимку – тепло, а влітку – відсутня спека. Снігове покриття тримається з кінця грудня і до початку квітня.

струмок
горнолижний спорт
карпати

В гірських лісах зустрічається безліч смачних ягід: ожина, малина, чорниця, суниця. Також тут рай для грибників, адже ростуть сироїжки, білі грибочки, опеньки, синяки, підберезники. В річці Синявці водиться форель, а в ставках – карась, червона форель та короп.

В селі з цілющим повітрям та джерелами можна підлікувати хвороби периферійної нервової системи, травми опорно-рухового апарату, порушення репродуктивних функцій, недуги шкіри, сердечно-судинної системи та багато інших захворювань.

Туристичний маршрут в Синяку

Оточене з усіх сторін горами село розкинулось на висоті близько 450м над рівнем моря. Під час екскурсії в Синяк слід звернути увагу на гору Годенвальд, яка знаходиться з північного боку від курорту. Цікаво також буде побачити залишок кратера вулкана, який бушував ще 20 мільйонів років тому. Обавський камінь знаходиться на висоті 1007м над рівнем моря. Правіше височіє гора Буз (902м) та сорочинський верх, густо вкритий столітніми буками, смереками та ялинами.

Відвідати екокурорт можна в будь-яку пору року. Гірськолижні траси та пункт прокату гірськолижного спорядження дозволяють приємно провести зимову відпустку в Закарпатті. Восени або влітку туристи зможуть збирати ягоди, цілющі трави, гриби, горіхи, ловити рибу та просто насолоджуватись повноцінним відпочинком.