150 грн. за добу
забронювати
Забронювати

Косівщина – це один із самих мальовничих куточків Українських Карпат. Культурно-туристичний центр Гуцульського краю, де гармонійно поєднується чисте гірське повітря, велич могутніх гір, стрімкі потоки та доброзичливість місцевих жителів. Місто Косів розкинулось на території Національного парку «Гуцульщина».

Унікальна природа краю

Містечко розташоване на висоті 450 м над рівнем моря біля підніжжя Покутсько-Буковинських Карпат. Серед неповторних гірських ландшафтів тут збереглись рідкісні представники фауни та флори, водоспади та мінеральні джерела. Поблизу міста відсутні промислові підприємства, що сприяє повноцінному відпочинку туристів. Автобусні тури в Косів дозволяють кожному насолодитись красою пам’яток природи та історії.

Річка Рибник, що протікає в межах Косова, утворює пороги. Саме тут полюбляють відпочивати жителі та гості міста. Над місциною височіють скелі Міської гори, де залишились вали оборонного замку. На самій горі можна побачити химерні фігури, створені самою матінкою-природою, що нагадують вежі старовинних замків.

в Яблуниці
Косів
церква в Яблуниці

Столиця гуцульського народного мистецтва

Косів – це особливий край, де збереглись стародавні традиції та культура, де чутно мелодії гуцульських музик та звук трембіт. Тому й не дивно, що щорічно на відпочинок в містечко приїжджає велика кількість відпочиваючих.

Автобусний тур в Косів включає в себе знайомство з різними видами прикладного мистецтва. Гончарство, різьблення, вишивка, ткацтво, писанкарство – чи є ще десь такий мистецький осередок в країні? Відпочинку в Косові віддають перевагу не лише любителі гірськолижного спорту та скелелази, а й ті, хто захоплюється зеленим, кінним та сільським туризмом.

Екскурсії в Косів не обходяться без візиту таких пам’яток, як:

  • Церква Благовіщення Пресвятої діви Марії, котра вважається однією із самих старовинних на території України;
  • Музей народної творчості М. Струтинського;
  • Музей визвольних змагань Карпатського краю та ін..

Зовсім недалечко, за півгодини їзди від міста, знаходиться село Шешори, котре славиться своїми неймовірними водоспадами та музичними фестивалями.

Завітавши в Косів, ви зможете гарно відпочити, насолодитись карпатськими пейзажами та зарядитись позитивною енергією на довгий час.

.