150 грн. за добу
забронювати
Забронювати

Екскурсії

Карпатська земля – неймовірна! Її природа захоплює й надихає, а історична спадщина настільки багата, що навіть ті, хто приїздив на відпочинок в Західну Україну вже кілька раз, щоразу знаходять для себе щось нове й цікаве. Коли б ви не приїхали сюди, завжди знайдуться миті чи місця, які здивують і залишаться в пам’яті. Для гостей хостелу «Гуртожиток» робиться, аби їх відпочинок в Буковелі в будь-яку пору року залишився яскравим враженням. Саме тому для всіх бажаючих ми організовуємо цікаві та пізнавальні екскурсійні тури по Прикарпаттю, Закарпаттю та іншим цікавими місцинам Західної України.

Природні пам’ятки, водоспади та озера, термальні джерела узбережжя гірських та низинних рік; стародавні церкви і храми, музеї та садиби зеленого туризму, які розкажуть про місцеві традиції та культуру, приватні сироварні та винокурні, а також багато інших цікавинок пропонують наші екскурсії в Буковелі.

Кількість екскурсійних турів не залежить від сезону відпочинку, не залежно від того, чи ви приїхали на відпочинок в Яблуницю: влітку, зимою, навесні й восени тут однаково цікаво і завжди знайдуться теми подорожей за сезоном.

Екскурсії в Буковелі. Подорож з комфортом

У кожній з екскурсій вас супроводжуватимуть досвідчені екскурсоводи. Наші гіди знаються все про карпатський край і готові ділитися своїми знаннями з вами. Складаючи програму відпочинку та маршрути екскурсій, вони намагаються поєднати пізнавальну частину з розважальною, іноді навіть – з активно-розважальною.

Більшість екскурсій по Закарпаттю та Прикарпаттю – це автобусні тури. Відпочивальники вирушають у подорожі комфортабельними туристичними автобусами. Якщо екскурсія триває кілька днів, у її вартість входить проживання в готелях або в садибах зеленого туризму.

Карпатський край прекрасний і багатогранний. Тому екскурсії поблизу Буковелі різноманітні і рясні на передбачувані враження. Тут є на що подивитися і про що розповісти.

Екскурсійні тури по Карпатському регіону найбільш популярні серед мандрівників. Жоден інший регіон України не таїть так багато загадок, красивих місць і цікавих чудасій. Екскурсійні тури в Буковелі популярні серед наших співвітчизників і зарубіжних гостей. Місцеві легенди, традиції і звичаї захоплюють і вражають. Місцева природа зачаровує, вражають місця сили і величні пам’ятники минулого, а місцева кухня і колоритні гуцули раз і назавжди закохує в себе.

А ще не забудьте відвідати ринок з місцевими колоритними виробами – вишиванками, самотканими ковдрами, писанками, різнокольоровими бусами, виробами з вовни, писаним посудом. Карпатський регіон багатий умільцями народного промислу.