Забронювати

Розваги

Відпочинок у Карпатах – це завжди яскраво, цікаво та емоційно. В яку пору року ви б не приїхали в цей край, вам гарантовані найкращі враження. Двері хостелу «Гуртожиток» відчинені для гостей в будь-який сезон. Ми забезпечимо вам недорогим, але комфортним житлом під час вашого відпочинку в Буковелі. Однак ми впевнені: навіть якщо ви не хочете витрачати свою відпустку на всесвітньовідомий курорт, а приїжджаєте до нас в Яблуницю, аби просто відпочити вдалині від знайомих, ми запропонуємо розваги на ваш смак!

В активному відпочинку – здоров’я!

Ви теж так вважаєте? Ми впевнені, вам сподобається в нашому «Гуртожитку»! Адже для того, аби навіть під час відпустки ви не припиняли насолоджуватися активним відпочинку. Не уявляєте свого життя без регулярних силових навантажень? Наш хостел в Яблуниці має розкішний тренажерний зал, оснащений найновішими тренажерами на будь-які групи м’язів та для будь-якого рівня навантаження. Любите побігати з м’ячем? Наше поле для міні-футболу завжди готове до вашого візиту. Знайти компанію для гри тут зовсім нескладно, адже такі любителі футболу є як серед наших гостей, так і серед місцевих жителів. Екстрим захоплює вас? Ви обожнюєте, коли адреналін б’ється в ваших венах? Хостел «Гуртожиток» в Карпатах і тут має для вас прекрасну пропозицію. Орендувавши квадро цикл, ви можете підкорити на ньому круті гірські стежини та отримати справжнє задоволення від свого відпочинку в нас.

У нас – завжди весело!

Якщо ви зупинились у нас веселою компанією, або ж просто обожнюєте яскраво та шумно проводити час, підготовані нами розваги – також для вас. Для любителів сучасної музики в танцювальному залі нашого хостелу постійно проходять запальні дискотеки.

В літній час наші відпочивальники мають змогу відпочивати на берегах найбільшої штучної водойми в країні – озера Молодості. Найчистіші води та найбільший вибір водних атракціонів – все це для вас!

А для тих, хто любить попарити кісточки, в нас працює сауна.

Умиротворення від природи

Карпатська природа здатна надихати й заспокоювати, єднання з нею – найкраще лікування для душі, найкращий сплеск емоцій! Зупинившись в хостелі «Гуртожиток» поблизу Буковелю, ви зможете відчути всю чарівність цього місця.

Емоційні й заспокійливі прогулянки на конях відкриють перед вами доброту й розум коней. Верхи на кониках ви пройдете звивистими гірськими стежинками.

Риболовля в Карпатах – завжди цікавий і актуальний вид відпочинку. В кришталево чистих озерах і потічках водиться безліч видів риби. Ми пропонуємо вам вирушити на рибалку в ті місця, де вилов риби дозволений законом.