Забронювати

Кімнати

 

Влітку чи взимку, восени чи навесні – завжди гостинно зустрічає своїх гостей гірськолижний курорт Буковель. Проживання на території самого курорту досить дороге, тому відпочивальники часто шукають житло поблизу Буковелі за нижчими цінами. Але хостел «Гуртожиток» вирішує цю проблему: ми пропонуємо недороге проживання в Яблуниці, всього за 8 км від славнозвісного курорту. Втім, і природа самої Яблуниці не гірша від краєвидів курорту! Якщо ви за спокійний відпочинок в оточенні первозданної чистоти та краси віковічних гір, ми чекаємо на вас!

Доступний комфорт

«Гуртожиток» — хостел в Карпатах, в якому кожен гість знайде комфортний та спокійний відпочинок. Корпус хостелу складається з 4 поверхів. Ми надаємо відпочивальникам зручні кімнати на 4, 6 та 8 місць. Хостел може прийняти одночасно до 70 гостей.

Дворівневі ліжка, шафа для речей та інші необхідні меблі, завжди чиста й ароматна постільна білизна – все це є в кожній кімнаті. Сучасна нова сантехніка в санвузлах, цілодобова подача гарячої та холодної води – додаткові аргументи на користь комфорту в кожному нашому номері.

Відпочинок в «Гуртожитку» не тільки комфортний і приємний, а й екологічний. Адже ми пропонуємо проживання в дерев’яних зрубах, всі меблі виготовлені з натуральної деревини. А з вікон кімнат відкриваються надзвичайні краєвиди, які разом з кристально чистим карпатським повітрям наповнюють кожен вечір сонним умиротворенням, а кожен ранок – здоровою бадьорістю.